Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Falujące obroty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Falujące obroty

    Seniole były i dziekuja

  • #2
    Falujące obroty

    Witam wszystkich!l
    Mam problem z moją octavią (II tour z LPG). Na wolnych obrotach, obroty spadają do około 600 obr/min , silnik zaczyna szarpać, czasami sam przegazowuje, czasami jest wszystko OK. Byłem kilkakrotnie w ASO (min. Marszałek w Cz-wie - nie polecam oraz w Interauto w Krakowie). Wymieniono wtryski gazu, ustawiano przeputnicę, przeprogramowano mapę wtrysku, ale problem pozostał.
    Szukam dobrego fachowca, który ustawi mi wreszcie auto. Jestem z częstochowy, ale bez problemu dojadę nawet 200 km, żeby auto zaczęło pracować jak należy.
    Dziękuję i czekam na podpowiedzi

    Komentarz


    • #3
      2 tematy takie same w różnych miejscach. Napisz, czy obroty falują tylko na gazie czy także na benzynie. Silnik 1.6 lubi sobie czasem "szarpnąć", ale w rozsądnym zakresie obrotów. U mnie takie objawy jak u Ciebie zrobiły się po wymianie świec. Aso coś tam pomajstrowało przy mapie gazu, kazało częściej poganiać auto i w sumie problem ustał.

      Komentarz


      • #4
        Jak auto jeździ dłużej na benzynie to jest ok, również na gazie chodzi ładnie, ale po około 150-200 km od jazdy dłuższej na benzynie, obroty zaczynają szlaeć, najpierw sporadycznie a z czasem coraz częściej. Na benzynie chodzi wtedy też nie za równo, ma niskie obroty.

        Komentarz


        • #5
          pijet.krzysztof, weź zobacz sobie na stronie LR Auto Gaz - Montaż instalacji gazowych LPG Warszawa, instalacje gazowe | LandiRenzo jakiegoś gazownika z ich autoryzacją w Twojej okolicy i jedź do niego niech zerknie. Wcześniej przeczytaj ten temat Forum - Octavia Club Polska zapytaj go czy zna temat nowej mapy OMEGASa i jedź niech zobaczy czego ASO nie potrafi.
          Jeżeli chcesz się wybierać do gazownika nawet 200km, to pogadaj z baca10. Dziewczyna jest z Gliwic i ma jakiegoś gazownika godnego polecenia, o! o tu: Forum - Octavia Club Polska
          Olej ASO Skody, bo widać że na LPG to oni się znają jak...! Ja już nie wierzę w ich umiejętności i kompetencje!
          Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
          http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
          Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X